ГоловнаБлогиБлог Сергея Сулимы

Один крок до порозуміння нації

Під час революційних подій минулого року подібна петиція набрала би необхідних 25000 голосів десь протягом години. Мова йде про петицію щодо амністії, учасників подій 31.08.2015 під ВРУ. Всіх, крім гранатометника, який кинув бойову гранату на нацгвардійців.

Усвідомлюю, що зараз не зима 2013-2014, коли кидання каміння і коктелів Молотова у ВВшників та міліцію сприймалось як обов’язковий ритуал до або після ранкової кави. Але згадайте, в цілому ті події підтримувало більше половини населення України. А отже ви підтримували: барикади, бруківку, палки, рушниці тощо. А ще ви всіляко підтримували амністію, яку прийняв Янукович і минулий склад Ради по відношенню до революціонерів. Особисто я не ходив з прапором по вулицям Київа, не жбурляв каміння у міліцію, не «пригощав» їх коктелями і т.д, втім дещо допомогав, часто бував на Майдані і навіть один раз махався з тітушнею.

Жодного із затриманих або підозрюваних осіб, які були учасниками подій 31 серпня особисто не знаю. Проте важаю, що там, під Радою були українці, з близькими до майданівських переконаннями. З ними, теперішнім можновладцям також потрібно шукати компроміс, адже завдячуючи українським патріотам, вони отрималу владу. А разом з нею і відповідальність за всю країну, з людьми різних поглядів, що проживають від Донбасу до Галичини. Чи не видається вам абсурдним те, що минула влада амністувала патріотів, а ця змусить їх сісти, і все це при вашій мовчазній згоді.

І останнє, петиція про вільне володіння зброєю, хоч і набрала необхідних 25000 голосів, проте навряд чи реалізується у вигляді закону, навіть якби набрала п’ять мільйонів голосів. Ваш підпис під цією петицією дозволить владі без приниження своєї гідності (а ви знаєте що вона у неї занадто висока, після Революції Гідності) здійснити крок до порозуміння в суспільстві. Можливо амністія спасе чиєсь життя, тому що як ви знаєте далеко не всі затримані під ВРУ, хоч в чомусь винні.

Отож прошу, знайдіть хвилинку часу і підтримайте цю петицію на сайті президента.

До речі слово ПЕТиція начебто навмисно створене для відправки ПЕТру Олексійовичу.

Петиція тут: https://petition.president.gov.ua/petition/2938

Сергей Сулима Сергей Сулима , Антиквар, галерея "АтрибутЪ"
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter