Колективний блог "Моя наука"

Колективний блог про науку та науковців в Україні та за її межами

Моя наука

Чи існує в Україні наука? Спитайте людей на вулиці – і ви отримаєте песимістичні відповіді. Згадають про погане фінансування, консервативних академіків, витік мізків. Але, разом з тим, кожен погодиться, що без фахових спеціалістів, справжніх експертів, наукових відкриттів немає майбутнього у нації. Є небезпека залишитися згадкою у минулому, якщо науку втрачено.

Тим не менш, наука в Україні є. І ми, вчені, що кожен день проводимо наукові дослідження,це знаємо. Тепер ми хочемо, щоб про це дізналося українське суспільство. Занадто довго вчені та інші громадяни жили у паралельних світах. Прийшов час нам зустрітися. Саме тому група українських вчених об’єдналася для просвітницької роботи. Ми організуємо лекції, пишемо науково-популярні статті, виступаємо у мас-медіа. Створено рух і портал «Моя наука», де діючі науковці розповідають про успіхи української та світової науки, про людей, що працювали в Україні над науковими проблемами в минулому та про наших сучасників, про роботи вчених з України, що тимчасово або постійно займаються наукою за кордоном. Там же ми ділимось інформацією про цікаві науково-популярні події, відповідаємо на запитання читачів щодо наукових проблем.

Тут ми будемо вести блог, у якому будемо намагатися представити широкому загалу українських вчених, думки наших науковців щодо взаємодії науки і суспільства, події всередині наукового співтовариства, що проходять повз увагу медіа.

Координатором колективного блогу «Моя наука» буде Олексій Болдирєв, біофізик та молекулярний біолог, молодший науковий співробітник Міжнародного центру молекулярної фізіології НАН України.

Все записи блога
  • На зустріч з наукою 10 листопада – Всесвітній день науки. З ним приходять і «Дні науки» – науково-популярна акція, під час якої всі охочі можуть зустрітися зі справжніми українськими науковцями.
  • Моя наука Наука в Україні зарегульована та пригнічена імітацією наукової діяльності. Тому, звісно, нас не вдовольняє її сучасний стан. Задля цього члени нашої команди долучилися до розробки…
  • Поки в Києві йде остання підготовка до виборів мера, міськради і Президента, а іноземні ЗМІ залякують гостей столиці небезпекою перебування у ній, "Моя наука" і молоді науковці біологи…