Блог Дениса Осмоловського

Адвокат

Денис Осмоловський Народився у 1976 році в місті Києві. Громадянин України.

Освіта виша. У 1999 році закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю маркетинг. Закінчив у 2004 році Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство.

Тривалий час працював в органах податкової міліції Державної податкової служби України: від оперуповноваженого районного підрозділу податкової міліції до начальника управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

З 2011 року – займаюсь адвокатською діяльністю. Голова адвокатського об’єднання «Адвокатський центр».

Серед професійних досягнень - створення в 2012 році компанії "Єдина служба правової допомоги», яка надає професійні юридичні консультації за "гарячою" телефонною лінією, об’єднує професійних юристів по всій Україні та свідомо надає молодим юристам перше робоче місце.

Активно займаюсь суспільною діяльністю – проведення в шкільних навчальних закладах благодійницького проекту «Правова культура молоді», який спрямований на вивчення в доступній формі прав і обов'язків дітей, запобігання негативним проявам та злочинності у шкільному середовищі. Ініціатор діяльності правових мобільних груп, які надають правову допомогу киянам безкоштовно. Автор багатьох публікацій на юридичну та суспільно-економічну тематику. Голова Ради громадської спілки «Народна справа».

Все записи блога
 • Коаліція – виходу немає (короткий курс з антишахрайства) Треба було не чубитись, а зміни в нормативне підґрунтя вносити, тоді б кудись вийшли, або розпускались.
 • Фантом «легітимного» Що ми можемо вимагати від кандидатів на посаду Президента? Сприяти у скріпленні ланцюга народовладдя і контролювати його міцність і не більше.
 • Точка 2014 Політичним учасникам Коаліції варто згадати про свою відповідальність і на прикладі фізичної теорії повернутись у більшу частину, задля приборкання політичного хаосу.
 • Відповідальність за ймовірність Догмат про презумпцію невинуватості легко коригується підзаконними актами Уряду. Тому можлива відповідальність навіть за ризик порушення податкового законодавства.
 • Правомірність зупинення реєстрації податкових накладних Зауваження та застереження Мін'юсту, Державної регуляторної служби не були враховані Мінфіном, що свідчить про свідоме невиконання вимог закону.
 • Блокування та втрата економічної свідомості Процес блокування податкових накладних як так званий «ПДВ-тромб» сучасної економічної системи України.
 • ПДВ-Ланцюг Наповнення бюджету взаємопов’язано із розвитком економіки, економіка розвивається від руху, і чим вільніше рух по ланцюгам: грошовим, ПДВ, тим швидше і якісніше розвиток.
 • Тонка синя грань Якщо не змінювати власне бачення, і дивитись «старим поглядом» ми дійсно через деякий час побачимо «Старі обличчя нової поліції».
 • Ген волонтерства В тяжкий для держави час, в суспільстві активізувався ген волонтерства. Ген відмінний від інших своєю особливістю - небайдужість до всіх процесів від яких залежить виживання та розвиток…
 • Деактивація податкової міліції (не по суті, а по формі) Зловживання правом сили у податкової міліції не більше ніж у МВС та СБУ, останні просто вміють продати на стадії «до обшуку».
 • Кримінально-процесуальна культура економічних злочинів Аналіз негативної процесуальної практики під час розслідування економічних злочинів - ось з чого починається реформа та нівелювання правоохоронного тиску на бізнес, а не із зміни вивісок…
 • Вилучення коштів чи легалізований грабіж Значна кількість грошових коштів вилучається слідчими органами ДФС, Нацполіції, СБУ під час обшуку, а на сьогоднішній день почастішало таке вилучення і під час "огляду".
 • Від гуманітарної прірви до гуманітарної хартії В країні гуманітарна катастрофа. Товарна гуманітарна катастрофа. Відповідно до офіційних даних, ця катастрофа не на Сході України, а в її центрі і на Заході.
 • Народний інвестор або сам собі емітент Правила суспільних відносин на сьогоднішній день визначаються законами. Якщо закони створені на благо розвитку суспільства - вони результативні. Якщо ні – громадянське суспільство…
 • Украина чиновничья: квазикоррупция Но там привыкли к другому, чиновник – это служащий, это тот, кто выбрал служение во имя результатов общества, страны, а не себя. И те, кто зарабатывает деньги, это хорошо знают. А…
 • Украина-чиновничья: закат Закат уже близко, но рассветом уже пахнет. Это запах свободы. Свободного, сильного, гордого народа. Украина – чиновничья уходит, она перемелет и унесет всех, кто захочет в ней остаться…
 • Від констатації пасиву до верифікації активу Завданням верифікації визначили виявлення недобросовісних отримувачів. Попередні результати супроводжувались інформацією в ЗМІ про численні факти незаконного отримання соціальних виплат…
 • Украина чиновничья (время новых неприкасаемых) Ситуативная реформа отдельных отраслей без целостной картины развития страны - это не случайность, а последствия. Последствия реального состояния дел во власти.
 • Громадянська рада або від контролю до співпричетності через публічність З метою реалізації іншої статті Конституції, яка визначає, що ніхто не може узурпувати державну владу, повинен бути окремий закон, що визначав би реалізацію народом влади безпосередньо…
 • Податкова міліція вмерла - хай живе фінансова поліція «Ворог» для бізнесу – це не окремі органи, не їх назви, чи навіть прізвища виконавців. Ворог – це існуюче право кримінально-процесуального тиску та його застосування.
 • Підґрунтя беззаконня – підзаконня Причина зловживання та корупції - не в особистостях, вона - в наявності інструментів для їх реалізації. І таким інструментом стають підзаконні акти, що не відповідають закону.
 • Податок на виведення "таксину" Особливість податку на виведений капітал в тому, що він - інший. Інший від стандартів, при яких платник податків звик ухилятись, виводити, ховати, робити все аби його умовний «бізнес…
 • Кримінально-процесуальна верифікація Останнім часом надто потужно лунають заклики посилення контролю за соціальними виплатами. Процес контролю захопив державу так, що ми здійснюємо контроль над владою, бізнесом, соціальними…
 • Нікчемне право – право є толку не має або «Сили соціальних операцій» Виходити з приміщення для внутрішньо переміщених осіб не рекомендується, бо може працівник «сил соціальних операцій» з’явитись у будь-який час, навіть через вікно, бо коли постанову…
 • Военно-гражданская деофшоризация В стране война. Точнее многовойние. Стреляющее оружие в зоне АТО – это боевые действия. Война же в другом, она у власти, между собой, за места, за потоки, за право «первой ночи» с…