Це точно не популізм

Урядовою постановою № 529 від 29.07.15 відповідно до прийнятого закону збільшено на 5 років стаж для виходу на пенсію вчителям, лікарям та соціальним працівникам.

Фото: Катя Куницкая

Підвищення стажу на 5 років стосуватимуться понад 1 млн. 600 тис. громадян... Збільшення на 5 років страхового стажу, а по окремих професіях і спеціального стажу для осіб, які мають право на пенсії за роботу в шкідливих та особливо шкідливих умовах праці встановлено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213-VIII.

Як зазначив міністр соціальної політики П. Розенко, уряд приводить свої постанови у відповідність до прийнятого закону. Варто зазначити, що фракція «ВО «Батьківщина» виступала категорично проти прийняття зазначеного закону та одностайно не підтримала його під час голосування.

Для порівняння... Під час світової фінансової кризи 2008-2009 років уряд Юлії Тимошенко – не заморожував зарплати та пенсії, не збільшував на 5 років стаж виходу на пенсію для бюджетників як зараз, а, навпаки, робив все, щоб підтримати вчителів, лікарів, працівників культури та соціального захисту, яким була призначена «Юліна» надбавка в розмірі 20% до посадового окладу...

Андрій Павловський Андрій Павловський , Експерт з питань соціальної політики
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter