>

Захисник "Шахтаря" отримав травму, ледь не зламавши собі шию в контрольному матчі проти "Руху"

Миколі Матвієнку ще пощастило.

"Шахтер"

Напередодні донецький "Шахтар" зіграв перший товариський матч після виходу з карантину.

Суперником чемпіона України був львівський "Рух", який виступає у Першій лізі.

Відкрили рахунок номінальні гості - на 9-й хвилині відзначився Іван Брікнер - 0:1.

Однак уже через хвилину Манор Соломон відновив статус-кво - 1:1. Нічийний результат зберігся до перерви.

У другому таймі Марлос, Євген Коноплянка та Жуніор Мораес забили три голи у ворота "Руху" - 4:1.

Не можна не відзначити, що розгрому гостей у другому таймі посприяла незвичайна тактика, застосована головним тренером "Шахтаря" Луїшем Каштру. Після перерви склад чемпіона складався винятково з українців, включаючи Марлоса та Мораеса, які мають українське громадянство і виступають за збірну України.

На жаль, на 79-й хвилині травму отримав захисник "гірників" Микола Матвієнко. У боротьбі за верховий м'яч 24-річний гравець збірної України невдало приземлився на шию і не зміг продовжити гру.