>

Гол Мілевського не приніс очки "Динамо" в принциповому протистоянні з БАТЕ

10 тур чемпіонату Білорусі відкрився суперматчем.

Артем Милевский

У Бресті в рамках 10-го туру чемпіонату Білорусі відбувся матч принципових суперників – “Динамо" й БАТЕ.

Нагадаємо, минулого року брестянам вдалося перервати 13-річну гегемонію клубу з Борисова в чемпіонатах Білорусі та стати переможцями першості.

У цьому році футболісти БАТЕ горять бажанням повернути звання найсильнішої команди країни.

Гості відкрили рахунок у матчі після точного удару Станіслава Драгуна на 31 хвилині – 0:1.

Через 9 хвилин великий майстер гольового моменту – Артем Мілевський продемонстрував своє мистецтво. "Наколовши" на носок бутс м'яч, Артем буквально встромив його з 10-ти метрів під поперечину – 1:1.

Однак розвинути свій успіх господарі не змогли. Нічийний рахунок тримався на табло до 73 хвилини, але спершу Павло Нехайчик, а через 7 хвилин Неманья Міліч забили за БАТЕ два голи і принесли своєму клубу перемогу – 1:3.

БАТЕ з 22 очками продовжує утримувати лідерство в турнірній таблиці, у той час як "Динамо-Брест", маючи в активі 13 очок, розташувалося на екваторі – 8 місці.

Цікаво, що на вихідних у команди українців Мілевського, Олександра Нойока і Євгена Хачеріді буде можливість реабілітуватися – ці команди проведуть ще один матч, цього разу у фіналі Кубка Білорусі.