>

"Шахтар" зробив широкий крок до чвертьфіналу Ліги Європи (оновлення)

"Гірники" в гостях здолали "Вольфсбург".

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи "Шахтар" грав на порожній "Фольксваген-Арені" проти "Вольфсбурга" і домігся перемоги з оптимістичним рахунком 2:1.

У матчі з двома призначеними і нереалізованими пенальті рахунок на 17-й хвилині відкрив Жуніор Мораєс - 0:1.

Через 5 хвилин у "гірників" був реальний шанс подвоїти свою перевагу, але Віктор Коваленко непереконливо виконав 11-метровий і голкіпер намертво забрав м'яч.

На останній хвилині першого тайму аналогічним шансом не скористався "Вольфсбург" - Вут Вегхорст пробив повз із "точки".

Однак уже в дебюті другої половини матчу господарі рахунок зрівняли - 1:1.

І все ж останнє слово було за "гірниками". Після розіграшу стандарту найкраще повівся Маркос Антоніо і приніс "Шахтареві" важливу перемогу - 1:2.

Через тиждень відбудеться матч-відповідь.

Оновлення. Highlights матчу "Вольфсбург" - "Шахтар" - на сайті офіційного мовника Ліги Європи.