>

Визначилися 75% півфіналістів Кубка України з футболу (оновлено)

Півфінал не обійдеться без представника Першої ліги.

У рамках чвертьфіналу Кубка України відбулися три поєдинки.

Київське "Динамо" на НСК "Олімпійський" приймало "Олександрію" і домоглося мінімальної перемоги 1:0.

Додамо, що столичний клуб з 55-ї хвилини грав у меншості - другу жовту картку отримав ганець Абдул Кадірі.

Основний час завершився нульовою нічиєю. В овертаймі Віктор Циганков, вийшовши на заміну, забив гол і вивів "Динамо" у півфінал.

Ще один чвертьфінал проходив у Сумах. "Альянс" із Липової Долини і "Маріуполь" провели результативний поєдинок, у якому сильнішим виявився представник Української прем'єр-ліги - 4:2.

Два представники Першої ліги - "Минай" і "Інгулець" - не змогли визначити переможця в основний і доданий час у ще одному чвертьфіналі - 1:1.

У лотереї міцнішими нерви виявилися у футболістів "Минаю" - 6:5.

Завтра, 12 березня, у поєдинку "Десна" - "Ворскла" визначиться останній півфіналіст.