>

Ексгравець "Шахтаря" оформив перший дубль за "Манчестер Юнайтед"

Фред двічі відзначився в матчі Ліги Європи.

Фред

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи на "Олд Траффорд" "Манчестер Юнайтед" виніс "Брюгге" - 5:0 (перший матч - 1:1).

Усе вирішилося на 27 хвилині, коли захисник гостей Сімон Делі в блискучому кидку виніс м'яч у кут воріт. Лихо в тому, що івуарійський футболіст зробив це рукою. Оскільки діялося все у штрафному майданчику "Брюгге", голландський рефері Сердар Гезюбююк прийняв єдино правильне рішення видалити Сімона і призначити пенальті.

Бруно Фернандеш з 11-метрової позначки холоднокровно повторив трюк останнього матчу Англійської прем'єр-ліги проти "Вотфорда" - 1:0.

Надалі "червоних дияволів" було не зупинити.

Зазначимо, що в розгромі бельгійців узяв активну участь Фред, який оформив перший дубль за манкуніанців.

Додамо, що ексгравець "Шахтаря" перервав свою "посуху" за МЮ, яка тривала 15 місяців - востаннє бразилець забивав за "червоних дияволів" у вересні 2018 року в матчі АПЛ проти "Вулвергемптона" (1:1).

Highlights матчу - на сайті офіційного мовника ЛЄ.