>

Водій льодозаливної машини в матчі НХЛ півтора періоду захищав ворота "Кароліни"

"Гаррікейнз" з любителем у воротах здобули перемогу в Торонто.

Девід Ейрс
Девід Ейрс

Під час регулярного чемпіонату НХЛ у Торонто місцеві "Мейпл Ліфс" приймали "Кароліну Гаррікейнз".

Матч завершився перемогою гостей 6:3.

Під час зустрічі трапився рідкісний в історії Ліги випадок - одна з команд, а саме "Кароліна" втратила відразу двох воротарів.

Джеймс Раймер відіграв перші 6 хвилин, а потім на 25 хвилин вийшов Петро Мразек. Рахунок був 3:1 на користь гостей, коли слідом за канадцем травму отримав і чех - і "Гаррікейнз" залишилися без голкіпера.

За правилами турніру, команда може використовувати екстреного воротаря, який може зіграти за будь-який клуб, якщо буде потрібна допомога. Ним виявився 42-річний Девід Ейрс, місцевий водій льодозаливної машини спортивної арени.

Айрес виступає за фарм-клуб "Мейпл Ліфс" - "Торонто Марліс".

Все почалося для любителя сумно: два пропущених голи після перших трьох кидків.

Однак, впоравшись з хвилюванням, він відбив 7 із 7 кидків у третьому періоді та допоміг "Гаррікейнз" виграти матч.

Дейв був названий зіркою номер 1 матчу, а арена в Торонто, незважаючи на програш своєї команди, супроводила його гучними оваціями. Після цього тимчасові партнери за командою влаштували йому привітання в роздягальні.

За правилами НХЛ, Айрес заробив 500 дол. за матч.

Додамо, що останнім клубом, який скористався послугами екстреного голкіпера, був "Чикаго" в 2016 році. 36-річний бухгалтер Скотт Фостер з досвідом гри за університетську команду зробив 7 сейвів у матчі з "Вінніпегом", жодного разу не пропустив - і "Блекгокс" перемогли 6:2.