>

Україна з 13 медалями на чемпіонаті Європи з боротьби посіла друге місце за кількістю нагород

Українців обійшли лише росіяни.

У столиці Італії завершився чемпіонат Європи з боротьби.

Збірна України завоювала 13 нагород - 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових. За загальною кількістю нагород українці поділили 2-3 місце з командою Азербайджану, поступившись лише росіянам, у яких 22 нагороди.

В олімпійському підрахунку збірна України посіла четверте місце в медальному заліку, оскільки здобула всього 2 "золота" (з 30 можливих). У Болгарії та Білорусі по три золоті нагороди, у Росії - 9.

Що стосується окремих видів, то в жіночій боротьбі Україна набрала 155 балів і посіла друге загальнокомандне місце. Борці греко-римського стилю стали шостими з 81 балом, а вільного стилю лише восьмими (64). У всіх трьох категоріях перемогу здобули росіяни.

Відзначимо, що на чемпіонаті Європи-2019 в Бухаресті українці виграли 10 медалей, але відразу 5 з них були золотими.