>

"Лаціо" скинув "Інтер" з проміжної поул-позишн у Серії А

"Ювентус" знову одноосібно очолив таблицю.

Футболисты "Лацио" празднуют победу

У рамках 24-го туру Серії А відбувся один з визначальних у боротьбі за скудетто матчів. У Римі на "Стадіо Олімпіко" "Лаціо" приймав "Інтер" і здобув вольову перемогу 2:1.

Рахунок на передостанній хвилині першого тайму відкрили гості. Дебютний гол за міланців забив Ешлі Янг, ставши всього четвертим англійським гравцем, який забивав у Серії А в XXI столітті - 0:1.

Але в другому таймі перевагою володіли господарі. На 50-й хвилині зусиллями Чіро Іммобіле "Лаціо" заробив право на 11-метровий. Сам Чіро його і реалізував - 1:1.

На 69-й хвилині Сергій Милинкович-Савич встановив остаточний рахунок у матчі - 2:1.

Таким чином, гонку за скудетто знову одноосібно очолив "Ювентус", який обіграв "Брешію" 2:0 і набрав 57 очок.

На друге місце вийшов "Лаціо", відстаючи від "Старої синьйори" на 2 очки.

Дві позиції втратив "Інтер", у якого залишилося 54 очки.