>

Логінов перервав золоту ходу збірної Норвегії на чемпіонаті світу з біатлону

Найкращий з українців Дмитро Підручний посів 10 місце.

Дмитрий Пидручный

В італійському Антхольц-Антерсельві в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулися треті перегони - чоловічий спринт на 10 км з двома вогневими рубежами.

Ці перегони назавжди увійдуть в історію українського біатлону, оскільки вперше на чемпіонаті світу в спринті Україну представили п'ять біатлоністів. Цьому сприяла золота медаль Дмитра Підручного в перегонах переслідування на попередньому ЧС.

У спринті в Антхольці Дмитро також був близький до медалі, але на другому вогневому рубежі останній патрон не влучив у ціль.

У підсумку Підручний посів 10 місце.

А переможцем перегонів несподівано став росіянин Олександр Логінов, котрий випередив у боротьбі за "золото" двох французів - Кантена Фійон-Має та Мартена Фуркада, які посіли друге і третє місце відповідно.

Норвежець Тар'єю Бо став четвертим, а Йоханнес розташувався у фінішному протоколі відразу за старшим братом.

Нагадаємо, перші перегони на ЧС-2020 виграли біатлоністи Норвегії - змішану естафету й жіночий спринт.