>

Юлія Ткач стала триразовою чемпіонкою Європи з боротьби

Аліна Акобія завоювала "срібло", Ірина Коляденко і Аліна Махиня-Бережна стали бронзовими призерами.

Юлия Ткач

Українська спортсменка Юлія Ткач стала триразовою чемпіонкою Європи з боротьби.

Ткач, яка виступає в категорії до 62 кг, виграла золоту медаль в змаганнях з вільної боротьби на чемпіонаті Європи, який проходить в Римі. Українка перемогла росіянку Інну Тражукову з рахунком 2:1.

До цього українська спортсменка перемогла представницю Білорусі Вероніку Іванову (12:2) і колишню українку Тетяну Омельченко, яка зараз виступає за Азербайджан (4:0).

Срібну медаль сьогодні отримала українка Аліна Акобія.

"Є ще дві нагороди на чемпіонаті Європи з боротьби, який проходить в Італії. Довгоочікуване "золото" приносить Україні Юлія Ткач-Остапчук (до 62 кг). "Срібло" на рахунку Аліни Акобії (до 57 кг)", - йдеться в повідомленні національного олімпійського комітету України.

Бронзові нагороди завоювали Ірина Коляденко (до 65 кг) та Аліна Махиня-Бережна (до 72 кг).

Нагадаємо, 11 лютого український спортсмен Семен Новіков завоював золото чемпіонату Європи з греко-римської боротьби. Українець у фіналі змагань впевнено переміг угорця Віктора Лерінца з рахунком 7:1.