>

"Інтер" відіграв два м'ячі в гарячому міланському дербі, забивши супернику чотири голи за тайм

"Мілан" з "Інтером" створили запальний сюжет.

"Интер"

У завершальному матчі 23 туру Серії А на "Сан-Сіро" пройшло дербі між "Інтером" і "Міланом".

Матч завершився феєричною перемогою номінальних господарів - "Інтера" - 4:2.

У першому таймі перевагою володів "Мілан". Підопічні Стефано Піолі несподівано застосували агресивну тактику і притисли суперника.

"Інтер" терпів, але до перерви не дотерпів - голи Анте Ребича (40-ва хвилина) і Златана Ібрагімовича (45+1) підбили підсумок першого тайму - 0:2.

Однак гол капітана господарів Марцело Брозовича (51) підбадьорив футболістів "Інтера" - 1:2. І вже через три хвилини рахунок зрівнявся (Матіас Весіно) - 2:2.

На 70-й хвилині голландець Стефан де Врей уперше в матчі виводить "Інтер" уперед - 3:2.

А поставив крапку в цьому трилері Ромелу Лукаку на 90+4 хвилині - 4:2, і "Інтер" наздогнав "Ювентус" у турнірній таблиці.