>

Одіозна модель у купальнику на етапі Кубка світу з гірських лиж своєрідно вшанувала пам'ять Браянта

Кінсі Воланскі ледь не зірвала етап.

Кінсі Воланскі

Напередодні в австрійському Шладмінгу пройшов черговий етап Кубка світу з гірських лиж.

За сумою двох спроб перемогу в слаломі здобув норвежець Хенрік Кристофферсен, який випередив на 0,34 сек. француза Алексіса Пінтуро і на 0,83 сек. швейцарця Даніеля Юле.

Відзначимо, що проміжним лідером етапу виступав італієць Алекс Вінатцер, який у результаті зайняв 6-те місце.

Саме в заключній стадії його другої спроби трапився один неоднозначний епізод.

Скандально відома Instagram-модель Кінсі Воланскі вирішила собою прикрасити останні метри заїзду Вінцера, а заодно вшанувати пам'ять легендарного баскетболіста НБА Кобі Браянта, який 26 січня загинув у результаті аварії вертольота.

При цьому Воланскі, незважаючи на мінусову температуру, це зробила своєрідно: в одному купальнику з'явилася на лижній трасі.

У підсумку Кінсі й Алекс одночасно перетнули фінішну лінію, чому Вінатцер, судячи з його реакції, був дуже радий.

Модель з'явилася в об'єктиві телекамер, тримаючи в руках плакат з написом "RIP Kobe" ("Спочивай з миром, Кобі").

Нагадаємо, Кінсі Воланскі здобула популярність, вибігши на поле в мадридському фінальному матчі Ліги чемпіонів-2018/19 між "Ліверпулем" і "Тоттенгемом" (2:0).