>

FA звинуватила "Манчестер Юнайтед" у неналежній поведінці гравців у матчі з "Ліверпулем"

"Дияволи" на "Енфілді" програли "червоним".

"Манчестер Юнайтед" в атаке на арбитра

Асоціація футболу Англії (FA) звинуватила "Манчестер Юнайтед" у неспортивній поведінці гравців у гостьовому матчі 23 туру Англійської прем'єр-ліги з "Ліверпулем" (0:2), повідомляє Sky Sports.

У першому таймі бразильський форвард мерсисайдців Роберто Фірміно забив красивий гол у ворота голкіпера Давіда Де Хеа, тим самим перервавши свою домашню "посуху", що тривала з кінця минулого чемпіонату.

Однак гравці МЮ пішли в атаку на головного арбітра матчу Крейга Поусона, вимагаючи скасувати взяття воріт, тому що, на їхню думку, до удару Фірміно захисник господарів Вірджил ван Дейк порушив правила проти воротаря "Юнайтед".

"Манчестер Юнайтед"
Боротьба Де Хеа і Ван Дейка

Наполегливі протести футболістів гостей змусили Поусона вдатися до підказки VAR.

У підсумку арбітр скасував гол, але покарав Де Хеа жовтою карткою за неспортивну поведінку.

Однак FA не залишила цей інцидент поза увагою і звинуватила "Манчестер Юнайтед" у втраті контролю над гравцями і неналежній поведінці.

До 23 січня манкуніанського клуб зобов'язаний відповісти на це звинувачення.