>

Катастрофою для "Динамо" завершився поєдинок Ліги Європи проти "Лугано" (оновлено)

"Динамівці" не виконали завдання.

"Динамо" на НСК "Олімпійський" матчем проти "Лугано" в рамках заключного туру групового етапу Ліги Європи завершило осінню частину єврокубкового сезону.

Перед киянами стояло гранично просте завдання - виграти поєдинок. Але "динамівці" не виконали "домашнього завдання" - матч завершився нічиєю 1:1.

Підопічні Олексія Михайличенка відверто здивували. Не виграти в невмотивованого суперника, який займає в чемпіонаті Швейцарії лише 6 місце і який, до того ж, грав далеко не оптимальним складом - це потрібно постаратися.

Так, можна визнати факт нефарту, помножений на чудову гру голкіпера гостей Да Кости.

Але це не знімає відповідальності і з Олексія Михайличенка, і з його підопічних.

Рахунок був відкритий на 45-й хвилині гостями - рідкісну контратаку "Лугано" завершив Араторе: 0:1.

У другому таймі, незважаючи на беззаперечну ігрову та територіальну перевагу господарів, все, на що спромоглися футболісти "Динамо", - це гол капітана Віктора Циганкова на 90+3 хвилині.

Кияни набрали 7 очок і посіли 3 місце в групі.

А очолив квартет В з 11 очками "Мальме", який обіграв в Данії в паралельному матчі "Копенгаген" - 1:0.