>

Гравець "Барселони" став наймолодшим автором гола в історії Ліги чемпіонів

Ансу Фаті вписав своє ім'я в історію турніру.

Ансу Фати (слева)

У завершальному турі групового турніру Ліги чемпіонів футболісти "Барселони" в матчі проти "Інтера", який для них не є вирішальним, зуміли знайти мотивацію і "поховали" надії підопічних Антоніо Конте на вихід у плей-оф - без Ліонеля Мессі матч на "Сан-Сіро" завершився перемогою "блаугранас" 2:1.

Одним з героїв поєдинку став молодий форвард гостей Ансу Фаті, який з'явився на полі на 85-й хвилині.

Але однієї хвилини іспанцеві гвінейського походження вистачило, щоб забити гол у ворота Саміра Хандановича і принести "Барсі" перемогу.

На вчорашній вечір Ансу було 17 років і 40 днів.

Тим самим було встановлено рекорд Ліги чемпіонів, повідомляє Squawka Football.

Фаті перевершив досягнення колишнього гравця грецького "Олімпіакоса" Пітера Офорі-Куає, який у грі з норвезьким "Русенборгом" у 1997 році (5:1) забив у віці 17 років 195 днів.

Огляд матчу "Інтер" - "Барселона" - на офіційному сайті мовника Ліги.