>

У Серії А пройшов божевільний матч: сім м'ячів, дубль за дві хвилини і переможний гол на 96-й хвилині

Співавторами трилера стали футболісти "Кальярі" і "Сампдорії".

"Кальяри"

Напередодні в рамках завершального матчу 14-го туру Серії А в столиці острова Сардинія місті Кальярі однойменний клуб, який бореться за зону Ліги чемпіонів, приймав "Сампдорію".

Матч завершився вольовою перемогою господарів 4:3.

Упродовж зустрічі Isolani постійно поступалися в рахунку - 0:2, 1:3, і коли форвард гостей, автор найкращого гола Серії А минулого сезону Фабіо Квальярелла на 70-й хвилині красивим ударом втретє засмутив голкіпера Рафаеля, здалося, що "Кальярі" не уникнути поразки.

Проте в їх складі знайшовся гравець, який за 2 хвилини змінив хід поєдинку. Жоао Педро на 74-й і 76-й хвилинах робить дубль (3:3),

Яскраве святкування гола Жоао Педро (ліворуч) і Джованні Симеоне
а Альберто Черрі, який вийшов на заміну на 90+3 хвилині, знадобилося лише 3 хвилини, щоб стати героєм - в останній атаці господарів Альберто забиває переможний гол - 4:3.