>

В АХЛ побили "світовий" рекорд за кількістю кинутих на лід плюшевих іграшок

На лід "Джайант-Центру" було викинуто понад 45 тис. іграшок.

У матчі регулярного чемпіонату Американської хокейної ліги (друга після НХЛ професійна хокейна ліга Північної Америки) між командами, що представляють Атлантичний дивізіон - "Херші Беарс" і "Хартфорд Вулф Пек" (3:3, 1:0 після овертайму) на 9-й хвилині відбулася знакова подія.

Після того, як захисник "Херші" Крістіан Юос, який у 2018 році виграв Кубок Стенлі разом з "Вашингтоном", забив першу шайбу в матчі, глядачі почали кидати на лід плюшеві іграшки.

У підсумку лід "Джайант-Центру" був встелений плюшевими іграшками в кількості 45 650.

Таким чином, глядачі побили свій же минулорічний рекорд, коли на льоду виявилося 34 798 іграшкових звірів.

Нагадаємо, що кидання плюшевих іграшок на лід - щорічна акція, яку проводять напередодні католицького Різдва. Глядачі приносять з собою іграшки і кидають їх на лід після першого забитого гола. Потім їх збирають і використовують як подарунки в благодійних цілях.