>

Роналду розлютило рішення Саррі замінити його в середині матчу - і він покинув стадіон до завершення гри

У "Ювентусі" назріває конфлікт між лідером і головним тренером.

Момент замены Роналду

У рамках 12-го туру італійської Серії А туринський "Ювентус" на "Альянц Арені" приймав колись принципового суперника - "Мілан".

Поєдинок між лідером і середняком чемпіонату завершився мінімальною перемогою господарів - 1:0.

Окрім забитого гола, ще одна резонансна подія матчу трапилася на 55-й хвилині, коли тренер "Ювентуса" Мауріціо Саррі замінив Криштіану Роналду.

Португальця вкрай роздратувало таке рішення коуча - і він продемонстрував це своєю поведінкою.

Криштіану не привітав заміну - Паулу Дибалу - і не потиснув руку Саррі.

Він одразу вирушив у роздягальню. Але і там зоряний форвард не затримався - СR7 покинув межі стадіону за 3 хвилини до фінального свистка.

Примітно, що вирішальний гол "Старої синьйори" забив саме Дибала.

Зазначимо, що в попередньому матчі туринців проти "Локомотива" (2:1) у Лізі чемпіонів Саррі також замінив Роналду - на 82-й хвилині. Тоді гравець теж не потиснув руку наставникові.

"Ювентус" продовжує очолювати турнірну таблицю, випереджаючи на очко "Інтер".