>

Світоліна вийшла до чвертьфіналу China Open і гарантувала собі участь у підсумковому турнірі WTA

Українка в трьох сетах обіграла американку Софію Кенін.

Элина Свитолина

Українська тенісистка Еліна Світоліна у матчі другого раунду турніру в Пекіні здолала американку Софію Кенін в трьох сетах.

Перша ракетка України виграла перший сет з рахунком 6:3, у другому поступилася на тайбрейку, але потім завдяки брейку здолала Кенін у вирішальному відрізку гри, повідомляє Спортарена.

WTA. Пекін (Китай). Третій раунд

Еліна Світоліна (Україна, 3) - Софія Кенин (США, 15) 2:1 (6:3, 6:7 (8), 6:3)

Зазначимо, що цього року це вже четверте протистояння Світоліної та Кенін. Раніше двічі перемагала американка і один раз українка.

В 1/4 фіналу Світоліна зіграє з 8-ю ракеткою світу Кікі Бертенс з Нідерландів, яка раніше вибила з турніру українку Даяну Ястремську.

Після виходу Світоліної в 1/4 фіналу China Open українська тенісистка сьомою гарантувала собі участь у підсумковому турнірі WTA.

До цього першою на Ігровий турнір кваліфікувалася перша ракетка світу Ешлі Барті, а слідом за нею Кароліна Плішкова, Сімона Галеп, Б'янка Андреєску, Петра Квітова і Наомі Осака.

Підсумковий турнір пройде в китайському Шеньчжені і стартує 28 жовтня.

Світоліна після кваліфікації захищатиме статус чинної переможниці змагань. Минулого року у фіналі змагання вона перемогла Слоан Стівенс із США.

На цю мить українка перебуває на 3-му місці рейтингу WTA, поступаючись лише Барті та Плішковій.