>

"Динамо" знову не змогло перемогти в УПЛ

Кияни втратили перемогу, ведучи в рахунку 2:0.

Київське "Динамо" зіграло внічию з луганською "Зорею" в центральному матчі шостого туру Української прем'єр-ліги, пише "СпортАрена".

Кияни втратили перемогу, ведучи в рахунку 2:0. Спочатку Жерсон Родрігес відкрив рахунок ударом головою після класного навісу Карлоса Де Пєни, після чого уругваєць записав до свого активу ще й забитий м'яч.

Але наприкінці першого тайму "Зорі" вдалося скоротити відставання в рахунку завдяки голу Артема Громова. У другій половині зустрічі "Зоря" перехопила ініціативу і створила велику кількість гольових моментів.

На 82-й хвилині луганчанам вдалося зрівняти рахунок - після розіграшу кутового фантастичним ударом через себе в падінні відзначився Джоель Абу Ханна.

"Динамо" не змогло виграти вже в другому матчі під керівництвом Олексія Михайличенка. У киян після звітного туру вісім очок і п'яте місце.

"Зоря" посідає третє місце з 11 очками, а лідирує "Шахтар", у якого 18 очок з 18 можливих.