Ребров вивів "Ференцварош" у єврокубкову осінь, уперше за останні 15 років угорського клубу

Була обіграна литовська "Судува".

Сергей Ребров

Поєдинок у відповідь стадії плей-оф Ліги Європи між "Ференцварошем"  і литовською "Судува" склався дуже непросто для угорського клубу.

До 11-ї хвилини команда Сергія Реброва програвала вдома 0:1, що з урахуванням результату першого поєдинку (0:0), явно зменшувало "Ференцварошу" шанси пройти в груповий етап турніру.

Перший тайм усе-таки господарі виграли 2:1, проте гол гостей на 64-й хвилині знову поставив команду українського фахівця в скрутне становище, з якого вона з честю вийшла.

Голи на 66-й і 90+6 хвилині (з пенальті) дали змогу "Ференцварошу" не тільки виграти матч 4:2, а й уперше за 15 років клубу завоювати путівку в груповий етап єврокубків.

Востаннє Fradi виступали в груповому етапі єврокубку ще в сезоні-2004/05. Тоді угорська команда посіла останнє місце в групі Кубка УЄФА, виступаючи з "Феєноордом", "Шальке", "Базелем" і "Хартсом".