>

"Зоря" проявила волю в матчі з "Еспаньйолом", але в груповий етап Ліги Європи пройшов іспанський клуб

Луганчани зіграли внічию з каталонцями.

У матчі-відповіді стадії плей-оф Ліги Європи "Зоря "у Запоріжжі приймала "Еспаньйол".

Матч завершився нічиєю 2:2, що, з урахуванням перемоги іспанського клубу в Барселоні (3:1), не дозволило "мужикам" пройти в груповий етап турніру.

Упродовж зустрічі луганчани двічі програвали в рахунку, але знаходили в собі сили забивати голи у відповідь.

Особливо натхненним був гол Богдана Лєднєва, який на 54-й хвилині вперше у матчі зрівняв рахунок 1:1.

Практично цілий тайм був попереду і перед підопічними Віктора Скрипника стояло цілком реальне завдання - забити два голи, щоб як мінімум перевести матч в екстра-тайми.

Однак через 8 хвилин гол Матіаша Варгаса охолодив запал футболістів "Зорі".

Проте останнє слово було за господарями - на 78-й хвилині Назарій Русин встановив остаточний рахунок.