>

Світоліна вийшла у чвертьфінал Rogers Cup

Наступною суперницею першої ракетки України стане американка Софія Кенін.

Элина Свитолина

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№7 WTA) вийшла у чвертьфінал турніру серії WTA Premier 5 Rogers Cup у Торонто.

Українка у двох сетах обіграла представницю Швейцарії Бенчич з рахунком 6:2, 6:4.

Вже на початку матчу Світоліна впала і пошкодила ногу, проте змогла продовжити боротьбу після надання медичної допомоги. Окрім того, у першому сеті за рахунку 4:2 на користь українки матч перервали через дощ - знову на корт тенісистки вийшли майже через дві години, повідомляє Радіо Свобода.

У наступному раунді Світоліна зустрінеться з американкою Софією Кенін, яка вибила з турніру нашу Даяну Ястремську.

Світоліна третій рік поспіль виходить у чвертьфінал Rogers Cup. У 2017 році вона святкувала перемогу на турнірі.