>

"Зоря" перемогла і в повторному поєдинку Ліги Європи за двох вилучень у суперника

Луганчани вийшли в завершальний раунд плей-оф.

Луганська "Зоря" і в домашньому поєдинку другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи виявилася сильнішою за "Будочності" 1:0 - гол в активі Артема Громова (32-га хвилина).

Зазначимо, що через хвилину після пропущеного голу гості залишилися в меншості - за відмашку Рефері з Ірландії Ніл Дойл показав другу жовту картку Ніколі Джуричу.

Рішення арбітра точно не сподобалося гравцям чорногорської команди і вони влаштували атаку на Дойла. В результаті на 34-й хвилині гості залишилися в дев'ятьох - пряма червона картка була показана Драшкові Божовичу.

Нагадаємо, тиждень тому "Зоря" також здобула перемогу 3:1 і за сумою двох поєдинків вийшла в третій кваліфікаційний раунд ЛЄ.