>

Легкоатлетки Магучіх та Іваненко перемогли на чемпіонаті Європи U20

Збірна України вийшла на перше місце в медальному заліку.

Українські спортсменки Валерія Іваненко та Ярослава Магучіх у суботу здобули перемоги на чемпіонаті Європи з легкої атлетики U20.

Стрибунка у висоту Магучіх (17 років) виявилася на голову сильнішою за ровесниць і легко виграла "золото" з результатом 1,92 метра. Її найкращий результат цього сезону - 2,00 метри, це всього на сантиметр менше від  світового рекорду для U20, який був установлений ще 1986 року радянською спортсменкою Ольгою Турчак.

У суботу вона спробувала взяти 2,02 метра, але ця висота їй поки що не скорилася.

Метальниця молота Іваненко (17 років), яка теж є лідером сезону у своєму виді, метнула снаряд на 65,83 метра. Це на 2,30 метра далі, ніж найближча суперниця.

Ще один українець Ілля Кравченко (18 років) у суботу взяв срібло в стрибках із жердиною. Він і два інші спортсмени взяли висоту 5,31 метра, але українець витратив на це менше спроб.

Крім того, у п'ятницю золоту медаль у метанні молота Україні здобув Михайло Кохан (18 років). Він метнув снаряд на 84,73 метра, що стало новим європейським рекордом для вікової категорії U20.

Перед останнім днем змагань збірна України вийшла на перше місце в медальному заліку. У неї 3 "золота" і 1 "срібло".