>

На жіночому Чемпіонаті світу-2019 футболістки збірної Камеруну під час матчу звинуватили ФІФА в расизмі

Африканська команда програла матч плей-оф англійкам.

У матчі 1/8 фіналу жіночого Чемпіонату світу між Англією і Камеруном (3:0) трапився скандальний епізод за участю системи VAR.

За рахунку 1:0 на користь європейок у ворота збірної Камеруну влетів другий м'яч, але арбітр зустрічі його не зарахував. Однак після перегляду відеоповтору гол усе ж зарахували. Сталося це на 45+4 хвилині.

Футболістки збірної Камеруну, йдучи на перерву в підтрибунному приміщенні, звинуватили суддю зустрічі і ФІФА в расизмі, повідомляє Daily Mail.

Деякі дівчата не хотіли виходити на другий тайм, відзначає видання.

У другому таймі Камерун забив гол у відповідь, але м'яч не зарахували через офсайд. Африканських футболісток збентежив і цей епізод.

Огляд матчу Англія - Камерун - на офіційному сайті ФІФА.