Збірна України з футболу виграла молодіжний чемпіонат світу (оновлено)

Україна здобула у фіналі вольову перемогу над Південною Кореєю.

Молодежная сборная Украина
Збірна України з футболу виграла Чемпіонат світу U-20

У фінальному поєдинку, який проходив 15 червня в польському Лодзі, українці обіграли однолітків з Південної Кореї з рахунком 3:1.

Корейці першими відкрили рахунок уже на 5 хвилині, реалізувавши пенальті після фолу українського захисника. Відзначився Лі Кан Ін, який грає за "Валенсію".

Примітно, що арбітр призначив 11-метровий після перегляду VAR.

На 34-й хвилині українці зусиллями динамівця Владислава Супряги рахунок зрівняли 1:1. Зазначимо, це був дебютний гол Супряги на чемпіонаті.

Партнеры поздравляют номера 11 с его дебютным голом на турнире
А на 52-й хвилині Владислав зробив дубль і вивів нашу збірну вперед 2:1.

На 70-й хвилині блискучий сейв зробив Андрій Лунін, парирувавши важкий м'яч після розіграшу корейцями кутового удару.

Остаточний рахунок на 89-й хвилині, після блискучого сольного проходу, встановив ще один представник "Динамо" Георгій Цітаішвілі 3:1.

Молодежная сборная Украины
Нагадаємо, на груповій стадії чемпіонату українці перемогли США (2:1), Катар (1:0) і зіграли внічию з командою Нігерії (1:1). В 1/8 фіналу українці розгромили збірну Панами (4:1), а в чвертьфіналі та півфіналі по черзі обіграли з однаковим рахунком 1: 0 Колумбію та Італію