>

У Формулі-1 Феттель фінішував першим у гонці, але Гран-прі Канади виграв Гемілтон

Льюїс Гемілтон зміцнив свої позиції лідера в особистому заліку.

Льюис Хэмилтон и Себастьян Феттель

У чемпіонаті світу в класі машин Формула-1 відбувся 7-й етап.

На штучному острові Нотр-Дам у Монреалі пройшла гонка Гран-прі Канади.

Уперше в сезоні першим фінішну лінію перетнув болід лідера "Скудерії Феррарі", 4-разового чемпіона світу Себастьяна Феттеля.

Другим, з відставанням 1,4 сек. від лідера, на фініші був 5-разовий чемпіон світу, лідер поточного сезону і команди "Мерседес" Льюїс Гемілтон.

Однак саме британець став офіційним переможцем гонки.

Річ у тім, що на 48-му колі Себастьян, який лідирував у гонці, помилився на гальмуванні, вилетів на траву, а повернувшись на трасу жорстко заблокував Льюїса, який переслідував його. Стюарди розглянули інцидент детально і через певний час винесли вердикт: покарати Феттеля в підсумковому протоколі надбавкою п'яти секунд.

Тобто німцеві, щоб виграти гонку, потрібно було випередити Гемілтона більш ніж на 5 сек.

Себастьян випередив лише на півтори.

Додамо, що третім до фінішу доїхав партнер Феттеля по "Феррарі" монегаски Шарль Леклер.

Після перемоги в Канаді Гемілтон до 29 очок зміцнив своє лідерство в особистому заліку над партнером по "Мерседес" Валттері Боттасом, який іде другим.

Феттель набрав соте очко і відстає від Льюїса на 62 очки.

Відзначимо, що перед церемонією подіуму німецький пілот влаштував протест. Себастьян вирішив не ставити свій болід біля подіуму і спершу пішов у розташування своєї команди.

Після цього він повернувся, проте перед тим, як піти в кімнату очікування до Льюїса і Шарля, німець почав переставляти таблички перед болідами з місцями призерів.

Феттель поставив біля боліда британця табличку з другим номером, а з першим встановив там, де мав би бути його болід.