Збірна Фінляндії стала чемпіоном світу з хокею

У фіналі команда Суомі обіграла канадців.

Марко Антилла

У Братиславі відбувся заключний поєдинок Чемпіонату світу-2019 з хокею.

У фінальному матчі зустрілися збірні Фінляндії та Канади. Нагадаємо, на груповому етапі ці команди вже зустрічалися. Тоді перемогу здобули фіни 3:1.

Точно такий же результат був зафіксований і у фіналі.

Рахунок відкрив у середині першого періоду захисник команди Канади Ши Теодор 0: 1.

На початку другого періоду фіни реалізували чисельну перевагу - відзначився капітан Марко Антілла.
На початку третього періоду фінський велетень (зріст Антілли становить 202 см) знову забиває і виводить фінів уперед 2:1
А наприкінці Харрі Песонен добив фаворита 3:1
Таким чином, збірна Фінляндії, яка приїхала на Чемпіонат світу всього з двома гравцями з НХЛ і без єдиної суперзірки, втретє у своїй історії стає чемпіоном світу.Додамо, що у втішному фіналі за бронзові медалі збірна Росії в принциповій битві виявилася сильнішою за чехів 3:2 - основний час і овертайм завершилися внічию (2:2) і для виявлення переможця довелося вдатися до серії булітів, у якій ніхто з чеських хокеїстів не пробив Андрія Василевського, зате Ілля Ковальчук і Микита Гусєв свої буліти реалізували.