>

"Ліверпуль" дізнався свого суперника у фіналі Ліги чемпіонів (оновлено

Ним виявився добре відомий "червоним" клуб з Північного Лондона.

Тоттенхэм

В Амстердамі на "Йоган Кройф Арені" відбувся півфінальний поєдинок-відповідь Ліги чемпіонів, у якому "Аякс" приймав "Тоттенгем".

Результат не просто здивував, він шокував, як фанів "Аякса", так і вболівальників "Тоттенгема".

Вже в дебюті поєдинку капітан "Аякса" Маттейс де Лігт після подачі кутового ефектно зрізав м'яч у кут воріт Уго Льоріса 1:0.

Незважаючи на гнітючий початок, гості на полі не мали приреченого вигляду. Атаки "Тоттенгема" були швидкі і гострі.

В одному епізоді лише стійка воріт врятувала господарів від пропущеного гола.

Однак за 10 хвилин до перерви шанси "Тоттенгема" вийти у фінал стали майже безнадійними - Душан Тадіч м'яко вклав м'яч в ногу Хакіму Зійєху і той встромив м'яч під дальню штангу воріт 2: 0.

У цій ситуації підопічним Маурісіо Почеттіно потрібно було забивати тричі, у що вірилося насилу.

Але у "шпор" знайшовся футболіст, який підхопив прапор боротьби.

Спочатку Лукас Моура на 55-й хвилині відродив інтригу (2:1), через чотири хвилини рахунок зрівняв (2:2), а на 90+6 хвилині приніс гостям фантастичну перемогу (2:3).

"Тоттенгем" пакує валізи в Мадрид.

Нас чекає суто англійський фінал. Востаннє таке було в 2008 році, коли в Москві "Манчестер Юнайтед" за пенальті обіграв "Челсі".