>

"Парі Сен-Жермен" сенсаційно програв фінал Кубка Франції, ведучи в рахунку 2:0

Парижани поступилися "Ренну".

Обладатели Кубка Франции-2019

На "Стад де Франс" в Парижі відбувся фінал Кубка Франції, в якому чемпіон країни і чинний володар Кубка – "Парі Сен-Жермен" зустрічався з клубом "Ренн", що посідає в чемпіонаті скромне 11-те місце.

Матч, який іноді нагадував побоїще (арбітр показав 7 жовтих карток для футболістів "Ренна" і 4 - для "ПСЖ", а також видалив Кіліана Мбаппе), завершився сенсаційною перемогою британської команди 2:2 (за пенальті 6:5).

До 21-ї хвилини, здавалося, нічого сенсаційного не може статися - ПСЖ, завдяки голам Дані Алвеса і Неймара, вели 2: 0.

Однак після автоголу парижанина Преснеля Кімпембе на 40-й хвилині (2:1) в налагодженому механізмі підопічних Томаса Тухеля щось зламалося.

Спершу ПСЖ дозволив мозамбікському легіонеру "Ренна" Мешеру зрівняти рахунок після кутового (2:2), потім - довести справу до додаткового часу, в якому червону картку отримав Мбаппе, і наприкінці взагалі програти в серії пенальті.

Так, ПСЖ не зміг зробити в сезоні золотий дубль і вперше із сезону 2012/13 не виграти хоча б двох трофеїв за сезон, а "Ренн" завоював свій перший трофей за 48 років - з 1971 року, а з ним і путівку в Лігу Європи.