>

"Манчестер Сіті" і "Тоттенгем" видали найбожевільніший матч плей-оф Ліги чемпіонів (оновлено)

Чемпіон Англії вилетів з турніру.

Напередодні на "Етіхад" "Манчестер Сіті" в рамках чвертьфінального матчу Лиги чемпіонів спробував ліквідувати гандикап в один м'яч, отриманий "Тоттенгемом" у першому поєдинку в Лондоні. Нагадаємо, тиждень тому "шпори" виграли 1:0.

Підопічним Хосепа Гвардіоли це майже вдалося.

Уже на 4-й хвилині Рахім Стерлінг відкрив рахунок у матчі 1:0.

Однак радість господарів була недовгою. Через три хвилини Сон Хин Мін зрівнює рахунок 1:1, а ще через три хвилини він же виводить "шпор" уперед 1:2.

Тепер "городянам", щоби пройти у півфінал, потрібно було забивати 3 голи.

На 11-й хвилині Бернарду Сільва вдруге в матчі зрівнює рахунок 2:2.

А через 10 хвилин Стерлінг робить дубль і виводить МС уперед 3:2.

Підопічним Хосепа Гвардіоли необхідно забити всього один гол, і вони його забивають - Серхіо Агуеро (59) 4:2.

Тепер уже "Тоттенгем" програє.

На 73-й хвилині Фернандо Льоренте в суперечливому епізоді знову хитнув гойдалку в бік гостей 4:3.

"Манчестер Сіті" на межі вильоту.

Але на 93-й хвилині Стерлінг робить хет-трик... але лише на хвилину. Система VAR скасовує гол через офсайд.

Локальна перемога господарів виводить у півфінал гостей.

У другому чвертьфіналі в Порто "Ліверпуль" завершив декласування "Порту", обігравши португальців 4:1. Нагадаємо, перший матч "червоні" також виграли (2:0).