>

Мессі отримав серйозну травму носа в матчі проти "Манчестер Юнайтед"

У Ліонеля Мессі швидше за все тріщина носової перегородки.

Ліонель Мессі
Напередодні на "Олд Траффорд" відбувся перший чвертьфінальний поєдинок Ліги чемпіонів, у якому "Барселона" обіграла "Манчестер Юнайтед" 1:0.

У середині першого тайму стався неприємний епізод за участю захисника господарів Кріса Смоллінга та форварда гостей Ліонеля Мессі.

У боротьбі за верхній м'яч британець влетів плечем у голову аргентинцеві, при цьому в динаміці рука Смоллінга зустрілася з носом Мессі.

Сьогодні Лео пройде медичний тест, але вже зараз припускають, що у футболіста тріщина носової перегородки, через що в Мессі сильно розпух ніс і ускладнилося дихання, повідомляє AS.

Якщо діагноз підтвердиться, то аргентинець, цілком імовірно, пропустить поєдинок Ліги чемпіонів, який відбудеться на "Ноу Камп" 16 квітня.