>

Збірна Угорщини сенсаційно обіграла віце-чемпіонів світу-2018 у матчі кваліфікації Євро-2020

Кваліфікація Євро-2020 набирає обертів.

Збірна Угорщини

У Будапешті в рамках другого туру кваліфікації Євро-2020 відбувся поєдинок між збірними Угорщини та Хорватії.

Матч завершився сенсаційною перемогою географічних сусідів українців, які обіграли фіналістів останнього Чемпіонату світу - 2:1.

13 хвилина виявилася нещасливою для господарів - Анте Ребич скористався розгубленістю оборони угорців і відкрив рахунок у матчі.

Надалі ініціативою володіла команда Угорщини. Незадовго до перерви Адам Салаї відновив рівновагу в рахунку 1:1.

А за чверть години до фінального свистка Мате Паткої по-хокейному на добиванні приніс угорцям сенсаційну перемогу 2:1.

Після двох турів у групі В склалася цікава ситуація - чотири з п'яти команд набрали по 3 очки: Словаччина, Уельс, Угорщина і Хорватія. Азербайджан очок не набрав.