>

Світоліна вийшла у півфінал Мастерсу в Індіан-Уеллсі

Українка в нелегкому поєдинку обіграла чешку Маркету Вондроушову.

Элина Свитолина

Перша ракетка України і шоста сіяна Еліна Світоліна вийшла у півфінал великого хардового турніру серії Premier Mandatory WTA в Індіан-Уеллсі (США).

У чвертьфіналі Світоліна у важкому матчі обіграла представницю Чехії Маркету Вондроушову. Всі три партії завершилися з однаковим рахунком 6:4, причому перший сет українка програла. Поєдинок тривав 2 години 13 хвилин.

У півфіналі турніру Еліна зіграє з канадкою Б'янкою Андрееску, яка в своєму чвертьфінальному поєдинку "винесла" Гарбінє Мугуруса 6:0, 6:1.

Нагадаємо, в четвертому раунді Світоліна провела виснажливий поєдинок проти австралійської тенісистки Ешлі Барті. Тенісистки встановили рекорд сезону за тривалістю протистоянь - 3 години 11 хвилин. Матч завершився перемогою українки 7:6 (10-8), 5:7, 6:4.