>

Зінченко і Ко принизили "Шальке" в Лізі чемпіонів (оновлено)

"Манчестер Сіті" забив 7 сухих голів.

Агуэро насмехался над "Шальке" еще до матча

На "Етіхад" у Манчестері пройшов матч-відповідь стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому "Манчестер Сіті" розтрощив "Шальке-04".

"Городяни" забили 7 сухих голів. З урахуванням першого матчу загальний рахунок протистояння - 9:1.

Гості протрималися до 35-ї хвилини, коли Серхіо Агуеро відкрив рахунок у поєдинку.

А потім пішло-поїхало.

До перерви підопічні Хосепа Гвардіоли ще двічі розписалися у воротах Ральфа Ферманна - знову відзначився Агуеро, а також Лерой Сане - 3:0.

Після перерви господарі не скинули обертів, а гості відверто догравали поєдинок.

У підсумку Рахім Стерлінг, Бернарду Сілва, Філ Фоден і Габріел Жезус довели рахунок до непристойного - 7:0.

Зазначимо, українці Олександр Зінченко і Євген Коноплянка провели на полі за свої клуби всі 90 хвилин.