>

У матчі Бундесліги м'яч застряг у снігу після удару гравця по порожніх воротах

"Ганноверу" завадив "Еберхард".

У рамках 25-го туру Бундесліги "Ганновер" приймав леверкузенський "Байєр".

У середині першого тайму, за рахунку 2:0 на користь гостей, трапився курйозний момент.

Форвард господарів Генкі Харагуті вийшов один на один з воротарем "Байєра" Лукасом Градецьки, обіграв його і спокійно відправив м'яч з декількох метрів у порожні ворота цілковито переконаним, що рахунок стане 1:2.

Однак японський легіонер не прорахував, що в столиці Нижньої Саксонії в день матчу розбушувалася стихія через ураган "Еберхард". Поле "HDI-Арени" вкрилося кількасантиметровим шаром мокрого снігу, який і зіграв з Харагуті злий жарт.

М'яч просто застряг у снігу, трохи не долетівши до цілі - захисник "Байєра" встиг його наздогнати на самій лінії воріт.

Варто додати, що впродовж матчу "Ганноверу" все ж вдалося зрівняти рахунок. Але останнє слово було за "фармацевтами" - на 87-й хвилині Кай Хаверц встановив остаточний рахунок у поєдинку 3:2 на користь "Байєра".