>

Лідери збірних Росії і Норвегії з лиж ледь не побилися після фінішу на чемпіонаті світу

Сергій Устюгов і Йоганнес Клебо потрапили в контактну боротьбу на трасі.

Російський лижник, дворазовий чемпіон світу 2017 року Сергій Устюгов посварився з триразовим олімпійським чемпіоном-2018 в Пхенчхані, норвежцем Йоганнесом Клебо після півфінального спринту на чемпіонаті світу з лижних видів спорту в астрійському Зефельді.

Причиною конфлікту став інцидент, що стався під час гонки: клеб в контактній боротьбі на одному з поворотів підрізав Устюгова.

Росіянин після фінішу різко підкотив до Клеба, після обміну репліками штовхнув його і фамільярно поплескав  молодшого норвежця по щоках.

Додамо, за підсумками півфіналу росіянин зайняв 5-те місце і не вийшов до фіналу. А Клебо в фіналі завоював золоту медаль мундіалю.