>

У серії А арбітр скасував чистий гол команди і призначив пенальті в її ворота через 4 хвилини після порушення

У чемпіонаті Італії долю матчу вже вирішують не гравці і навіть не судді, а VAR.

Лука Пайретто

У Серії А розгорається грандіозний скандал з використанням VAR.

Мабуть, місцеві рефері вирішили довести використання цієї системи до абсурду.

В рамках 24-го туру чемпіонату Італії між СПАЛ і "Фіорентиною" (1:4) стався курйозний випадок, що межує з трагікомізмом.

На 73-й хвилині, за рахунку 1:1, хавбек гостей Федеріко К'єза в єдиноборстві з суперником впав у штрафному майданчику СПАЛ, але суддя Лука Пайретто не побачив у діях гравця господарів порушення правил і дав команду продовжити гру.

Через 30 секунд вже в наступній атаці футболісти СПАЛ зусиллями Маттіа Валоті забили чистий гол, і арбітр цей гол зарахував. Так, господарі вийшли вперед 2:1.

Але через деякий час Пайретто, мабуть, за підказкою зі студії, вирішив почекати з розіграшем м'яча футболістами "Фіорентини" з центрального кола і подивитися відеоповтор моменту з падінням К'єзи в штрафному майданчику СПАЛ.

Розгляди тривали 5 хвилин.

В результаті, рефері скасував гол футболістів СПАЛ і призначив у їхні ворота пенальті, розгледівши порушення правил на К'єзі.

Жордан Верету реалізував 11-метровий і вивів гостей вперед - 1:2, які до кінця поєдинку ще двічі забили у ворота деморалізованих господарів.

Нагадаємо, глава Асоціації італійських суддів отримав посилку з кулями через невдоволення VAR.