Лідер чемпіонату Німеччини втратив перемогу, ведучи в рахунку в 3 м'ячі

"Боруссія" безладно провела останні 15 хвилин матчу з "Гоффенгаймом".

Боруссия (Дортмунд)

Лідер Бундесліги – дортмундська "Боруссія" в рамках 21-го туру на рідному "Сигнал Ідуна Парк" в присутності 81,4 тис. осіб приймала  "Гоффенгайм".

До 75-ї хвилини матч розвивався за звичним у поточному чемпіонаті сценарієм: футболісти "Боруссії" лавиною накочували на ворота суперника, оборонні редути якого тричі дали пробоїну - відзначилися Джейдон Санчо (32-га хвилина), Маріо Гетце (42) і Рафаел Геррейру (67) 3:0.

А потім підопічні Люсьєна Фавра просто перестали грати.

Перший м'яч в Ісхака Бельфоділя (75) обидві команди сприйняли спокійно - господарі, мовляв, нічого страшного не сталося; гості також не особливо вірили у своє повернення в гру 3:1.

Однак уже другий свій гол (Павло Кадержабек, 83) футболісти "Гоффенгайма" сприйняли значно агресивніше 3:2. Що вже казати про дубль Бельдофіля (87) 3:3.

Завдяки осічці дортмундців до 5 очок скоротила своє відставання від першого місця мюнхенська "Баварія".

У чемпіонаті Німеччини ще нічого не вирішено.