>

Дві українські біатлоністки потрапили в очкову зону на етапі Кубка світу в Канаді

Перемогу здобула норвежка Тіріл Екхофф.

Тирил Экхофф

На сьомому етапі Кубка світу з біатлону, що стартував у канадському Кенморі, пройшла жіноча індивідуальна гонка на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Перший час показала норвежка Тіріл Екхофф, що бігла дуже швидко, але допустила на вогневому рубежі один промах.

Другою стала чешка Маркета Давидова, третє місце зайняла італійка Ліза Віттоцці.

Найкращою серед українок доволі несподівано стала Яна Бондар, яка показала 27-й результат при двох промахах. Також в очкову зону увійшла Олена Підгрушна, яка з одним промахом посіла 36-те місце.

Поруч розташувалися й інші українські біатлоністки - Надія Бєлкіна зайняла 41-ше місце, слідом за нею фінішувала Юлія Джима, ще через три позиції її тезка - Журавок.