>

На "Ноу Камп" "Барселона" і "Реал" провели перший півфінальний матч Кубка Іспанії (оновлено)

Поєдинок у Барселоні переможця не виявив.

У рамках першого півфінального матчу Кубка Короля в Барселоні місцевий однойменний клуб і чинний володар Кубка Іспанії приймав мадридський "Реал".

Зустріч завершилася нічиєю 1:1.

Абсолютно несподівано вже на 6-й хвилині рахунок відкрили гості. У гольовій атаці "Реала" футболісти "Барселони" в кожному з епізодів програвали в темпі - спочатку на фланзі не запобігли кросу в штрафний майданчик від Вінісіуса Жуніора, потім не зуміли накрити Каріма Бензема і на завершення програли в позиції Лукасу Васкесу 0:1.

Надалі підопічні Сантьяго Соларі своєю грою в перші півгодини нагадали всім, що на "Ноу Камп" приїхав володар Ліги чемпіонів трьох останніх сезонів. Самовіддача і синхронні дії в обороні, стрімкі контратаки - все це було в арсеналі футболістів "Реала".

"Барса" була дещо збентежена. Мало хто очікував від "бланкос" настільки ефективної гри - володіння м'ячем у цей час було 60 на 40 на користь гостей.

Підопічні Ернесто Вальверде отямилися лише під завісу першого тайму.

У другому таймі "блаугранас" накрутили темп. Захисні редути "Реала" почали поступово просідати.

На 57-й хвилині "Барса" провела чудову фірмову атаку з закиданням м'яча за спину захисникам на Хорді Альбу. У комбінації взяв участь Луїс Суарес, а завершив Малком 1:1.

Малком
Малком
Через 6 хвилин на полі з'явився Ліонель Мессі, чия участь у матчі була під питанням через травму.

Обороні "Реала" стало ще складніше. Але гості вистояли і здобули таку потрібну результативну нічию.

Усе повинно вирішитися 27 лютого в поєдинку у відповідь на "Сантьяго Бернабеу".