>

Дубль Роналду не допоміг "Ювентусу" обіграти в трилері "Парму"

Матч завершився внічию.

Жервиньо

У рамках 22-го туру Серії А в Турині на "Альянц Стедіумі" чемпіон і лідер поточного чемпіонату "Ювентус" приймав середняка – "Парму".

Зустріч завершилася надрезультативною нічиєю 3:3.

Рідкісний випадок, коли "Стара синьйора" не змогла виграти поєдинок, двічі в процесі матчу ведучи рахунок в два м'ячі.

До 62-ї хвилини, завдяки точним ударам Кріштіану Роналду і Даніеле Ругані все йшло до повсякденної перемоги "Ювентуса" 2:0.

Гол у відповідь Антоніно Барілла (64-та хвилина) лише на дві хвилини повернув інтригу в матчі, тому, що вже на 66-й хвилині Роналду відновив статус-кво 3:1.

Після цього футболісти "Ювентуса" просто перестали грати в обороні, що дозволило івуарійському півзахиснику гостей Жервіньо оформити дубль.

Причому, другий свій гол Жервіньо забив на третій компенсованій хвилині 3:3.

Осічкою лідера чемпіонату скористався найближчий його переслідувач - "Наполі", який розгромив "Сампдорію" 3:0 і до 9 очок скоротив своє відставання.