>

Українка Ястремська вийшла до фіналу тенісного турніру Thailand Open

Суперницею Ястремської стане 49-та ракетка світу.

Українська тенісистка Даяна Ястремська вийшла до фіналу турніру Thailand Open з призовим фондом 250 тисяч доларів.

У суботу вона обіграла Магду Лінетт з Польщі з рахунком 6:4, 6:3. Ця перемога забезпечить українці дебют у топ-40 рейтингу, зазначає профільне видання "Великий теніс України". Сезон Ястремська відкривала на 59-му рядку.

У фіналі Даяна Ястремська зустрінеться із 49-ю ракеткою світу Айлою Томлянович з Австралії. Тенісистки вийдуть на центральний корт змагань останнім запуском, не раніше як о 17:00 за місцевим часом (12:00 за Києвом).

Це буде другий фінал сезону за участю української тенісистки: на Прем'єрі року в Брісбені Леся Цуренко в трьох сетах програла чешці Кароліні Плішковій.

Нагадаємо, у середині жовтня 2018 року Даяна Ястремська завоювала свій перший титул WTA, вигравши змагання серії International у Гонконзі.