>

Епічним протистоянням проти "Арсеналу" в Кубку Англії "Манчестер Юнайтед" продовжив свою переможну серію (оновлено)

Переможна хода "червоних дияволів" під керівництвом Сольск'яєра досягла восьми матчів поспіль.

Манчестер Юнайтед

У рамках 1/16 фіналу Кубка Англії лондонський "Арсенал" на "Емірейтс" приймав "Манчестер Юнайтед".

Гості здобули заслужену перемогу з рахунком 3:1.

Перший тайм був повністю під контролем підопічних Уле Гуннара Сольск'яєра. В середині тайму з інтервалом у дві хвилини "червоні дияволи", зусиллями Алексіса Санчеса і Джессі Лінгарда зробили вагому заявку на перемогу 2:0.

Хвилинна розслабленість гостей в кінці тайму дозволила "канонірам" повернутися в гру (П'єр-Емерік Обамеянг) 2:1.

Проте на другій 45-хвилині потуги футболістів "Арсеналу" ні до чого не привели.

У свою чергу, що Антоні Марсьяль і Маркус Решфорд, що вийшли на заміну, освіжили атаку "МанЮнайтед".

Натхненником перемоги гостей був Поль Погба. Саме після вражаючого проходу і удару француза, на добиванні точно зіграв його співвітчизник - Марсьяль 3:1.

Відзначимо, що чергова перемога "Юнайтед" стала восьмою поспіль після призначення Сольск'яєра головним тренером.