>

У матчі "Челсі" - "Тоттенгем" визначився суперник "Манчестер Сіті" у фіналі Кубка Ліги

У лондонському дербі перемогу здобули футболісти "Челсі".

Челси

На "Стемфорд Бридж" у рамках півфінального матчу Кубка Англійської ліги зустрілися лондонські  "Челсі" і "Тоттенгем".

Нагадаємо, два тижні тому на полі "шпор" підопічні Маурісіо Почеттіно здобули мінімальну перемогу 1:0.

З перевагою в один м'яч (2:1) закінчився і поєдинок у відповідь. На голи, забиті в першому таймі Нголо Канте (27-ма хвилина) і Еденом Азаром (38), футболісти "Тоттенгема" в другій 45-хвилинці відповіли точним ударом Фернандо Льоренте (50).

А оскільки за регламентом турніру в півфінальних матчах не враховується перевага голів, забитих на виїзді, було призначено пенальті.

У лотереї футболісти обох команд були точні з пробиттям перших двох ударів. А потім механізм "Тоттенгема" дав збій, що дозволило підопічним Маурісіо Сарри здобути перемогу 4:2 і скласти компанію "Манчестер Сіті" у фінальному матчі Кубка Ліги.